Malowanie światłem, zatrzymanie w kadrze chwili, tej niezwykłej, ulotnej, niepowtarzalnej. Tak rozumiem i czuję fotografię. Inspiruje mnie przyroda, jej zagadkowość, oryginalność, smak i zapach. Studiowanie filozofii, teologii i politologii pozwala mi dziś patrzeć na świat i ludzi w swój własny, cichy sposób. Fotografując pejzaże staram się zobaczyć więcej niż dostrzec może ludzkie oko. Patrzę przez zmysły, przez całego siebie. W portrecie chcę widzieć człowieka niecodziennego, z jego ciałem i przede wszystkim duszą.
Reklama to odgadywanie potrzeb innych ludzi. Reklama korzysta z fotografii tak jak ciało korzysta z duszy.
Fotografią zajmuję się od 1985 roku. Jest dla mnie jednym z tych składników życia, bez których nie sposób egzystować.

Fotografia cyfrowa to z całą pewnością epokowe odkrycie. Pozwala bardziej niż do tej pory uczyć się na błędach i doskonalić warsztat.

Zapraszam Państwa do korzystania z moich usług. Podejmę się każdego zlecenia. Projektuję też wszelkiego rodzaju druki, takie jak foldery, kalendarze, albumy, plakaty, zaproszenia, ulotki, itp.

Wszystkie ceny na proponowane usługi negocjuję indywidualnie dla każdego klienta. Na wszystkie pytania odpowiem pod adresami wskazanymi w dziale kontakt.